Jak działamy?

Jesteśmy atrakcyjną alternatywą na rynku transportu.

GOCAR Transport to wysokiej jakości i terminowa usługa, w niższej cenie , dobranej specjalnie do trasy, ładunku i czasu dostawy.

Jak działamy na rynku transportu?

Skutecznie - poprzez kilkuletnie doświadczenie na rynku trnasportowym i wspołprace z podmiotami z różnych branż i wilekości.

Terminowo - to jedno z najważniejszych naszych założeń

Wysoki poziom obsługi klienta - klienta stawiamy w centrum zainteresowania. Biznes jest dla ludzi. Pełna informacja o statusie przesyłki , awizacja rozładunku , załadunku , pełna komunikatywnosc to standart w naszym działaniu.

Cenimy dobrze wykonaną pracę. Otwarci na Państwa potrzeby, podchodzimy indywidualnie do konstruowania usługi , wyceny, aby wspólnie budować długofalowe relacje na zasadzie WIN-WIN oraz dac Państwu satysfakcję z naszej usługi transportu oraz poczucie owocnej współpracy.

Każdy etap naszej współpracy to troska o klienta i rozwiązania oparte na doświadczeniu i wiedzy.

Świadcząc usługi transportowe realizujemy Państwa plany, marzenia i niezbędne przedsięwzięcia zarówno te w skali mikro jak i makro.

Rola logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw towaru jest ważną determinantą w funkcjonowaniu współeczengo biznesu. Zarówno tego małego o lokalnym zasięgu, jak i tego o międzynarodowych konotacjach. Dostawa na czas i bezpieczeństwo przesyłki to ważne, choć często niedoceniane czynniki w obsłudze klienta.Odpowiednie zarządzanie logistyczne w tym dobór najlepszych rozwiązań transportowych pozwala znacznie obniżyć koszty działalności , podnieść poziom obsługi klienta i domknąc proces sprzedaży towaru.

Naszym celem jest:

Obsługa połączeń transportowych w zakresie :

• ładunki całopojazdowe , dedykowanych

• towary paletyzowane , niespaletyzowane np. meble , inne nietypowe

• ładunki drobnicowe , duże elementy, kilka palet

• Ładunki do 2t BUS transport Polska, opcjonalnie 24T

• Optymalizacja tras i najkorzystniej dobrana cena do świadczonej usługi

• Wysoka jakośc i bezpieczeństwo świadczonych usług

• Terminowy i możliwie najkrótszy czas przepływ towarów

• Dajemy Państwu satysfakcję w transporcie w konkurencyjnej cenie.

• Asymilacja z Państwa przedsiębiorstwem, aby obsługa transprtu była najbardziej wydajna

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, potrzeby, chętnie służymy pomocą. Współpracując z klientami każdego dnia podnosimy poziom swoich usług.

Każdego dnia realizując Państwa zlecenia uczymy się, jak być lepszym w ich realizacji, jak optymalizować czas dostaw i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami z różnych branż. Jesteśmy partnerami wielkich przedsiębiorstw jak i doskonale rozumiemy specyfikę pracy małych, średnich firm.

Wybierz miasto: