Przewóz towaru,rzeczy, Transport Katowice Bydgoszcz,Toruń,Poznań

Szukacie Państwo bezpiecznych i tańszych rozwiązań w transporcie samochodowym na trasie Katowice - Poznań,Kępno,Ostrów Wielkopolski,Toruń,Bydgoszcz,Gdańsk,Olsztyn?

Interesuje Państwa rzetelny i doświadczony dostawca usług transportu,bezpieczna i terminowa dostawa towaru,a wszystko a konkurencyjnej cenie? 

Obsługujemy mikrofirmy, małe - średnie przedsiębiorstwa i duże rozpoznawalne marki,spedycje np Raben,Rohlig Suus,Rhenus,Yusen,Hartwig Gdynia,inne.

Jaka CENA za przewóz z Katowic?? : płacisz tylko za transport kilometry ładowne przejechane z Twoim towarem w  jedną stronę.To wymierne korzyści i obniżenie kosztów transportu.

ŁADUNKI: obsługujemy ładunki od 1-8europalet i niepaletyzowane. Całopojazdowe,dedykowane oraz ładunki drobnicowe,łączone,ekonomiczne.

Przewozimy ładunki na paletach i niepaletyzowane.Ceny ustalane w zależności od regularności korzystania z naszych usług, masy ładunku,wielkości,kilometrów przewozowych,terminu.

W atrakcyjnych cenach podejmujemy ładunki nietypowe, dłuższe niż 2metry np. meble ,rury, rynny,ogrodzenia,okna,motory inne

Stała współpraca, regularne zlecenia daje możliwość rabatu na stawki przewozowe.

CZAS: zdecydowanie szybciej podejmiemy Twój ładunek na tej linii, regularnie mamy auto po trasie.

Zaplanuj kliencie swój transport z nami. 

Dostawy w systemie ten sam dzień ,następny bez dodatkowych kosztów.

Podjęcia ładunku do 4 godzin od przyjęcia zgłoszenia na transport.

Dostawy w przybliżeniu 2-3godziny okienko czasowe.Stały nadzór nad przesyłką.

Dostawy w systemie burta - burta do firm i magazynów.

Dostawy w systemie burta - drzwi , drzwi - drzwi do osób prywatnych, Twoich klientów detalicznych. Auta z windą Katowice - Polska

Ubezpieczenie przewożonych ładunków OC Przewoźnika. Zabezpieczami ładunki w czasie transportu.

- lepsza koordynacja i terminowość dostawTransport drogowy Katowice Bydgoszcz,Toruń,Poznań 

Wybierz miasto: