Tani Transport, Przewóz Katowice Wrocław ,Legnica,Wałbrzych, Dolny Śląsk

Interesuje Państwa przewóz towaru do klienta,a może odbiór ładunku z Dolnego Śląska i transport do Katowic?

Regularnie mamy conajmniej jedno auto po trasie. Możliwośc podstawienia na trasie Katowice - Opole - Wrocław auto z windą. Załadunki i rozładunki w każdych warunkach do firm i osób prywatnych. Bezpiecznie, terminowo i rzetelnie przewieziemy Państwa ładunek,a wszystko w atrakcyjnej cenie.

Jakie KORZYŚCI ze współpracy z nami w ramach transportu Katowice - Wrocław, dolny śląsk??

CENA: płacisz za transport TYLKO W JEDNĄ STRONĘ

ŁADUNKI: drobnicowe np. dwie palety, duże paczki, kilka opakowań.Jeśli Kliencie Twój towar zajmuje tylko kilka miejsc paletowych lub masa ładunku jest niewielka,to w ramach ładunków drobnicowych Katowice - Wrocław - Katowice,zabierzemy Państwa towar w cenie niższej niż całopojazdowy.

Ładunki całopojazdowe,dedykowane,zajmujące większą cześć powierzchnii transportowej,auto dedykowane pod jednego Klienta.

Przewozimy ładunki na paletach i niepaletyzowane.Ceny ustalane w zależności od masy ładunku,wielkości, kilometrów przewozowych,terminu,czasu za/wyładunku. 

W atrakcyjnych cenach podejmujemy ładunki nietypowe,niestandardowe palety, dłuższe niż 2metry np. skrzynie, meble ,rury, rynny,ogrodzenia,okna,motory inne 

Jesteśmy firmą przewozową, dzięki temu kontakt na linii Klient,przewoźnik jest bezpośredni i lepszy,indywidualne podejście do Klienta,na bieżąco informujemy o statusie ładunku.
Istnieje mozliwość reklamy Państwa logo na naszych autach. 

 Kogo obsługujemy na trasie Katowice Wrocław Katowice?

 Relizujemy zlecenia mikrofirm, małych - średnich przedsiębiorstw, obsługujemy duże rozpoznawalne marki i spedycje np Raben, Rohlig Suus, Rhenus,Yusen Logistics,Hartwig,inne.Wykonujemy także przewozy dostawy na adresy prywatne, realizujemy transport mebli Katowice Wrocław i inne miasta w podobnej konfiguracji.

 Podejmiemy się regularnych dostaw na linii Katowice - Wrocław - Katowice.Stała spółpraca dostawy do klientów i zaopatrzenie Państwa firm,regularne zlecenia pozwala wypracować lepsze stawki, rabaty na transport.

 CZAS: zdecydowanie szybciej podejmiemy Twój ładunek na tej linii, regularnie mamy auto po trasie.

Dostawy bezposrednie expresowe. Stale mamy auta na Dolnym Śląsku,możliwość podjęcia ładunku do 2-3godz od przyjęcia zlecenia.

Jaki czas realizacji zlecenia z katowic do Wrocławia lub inne miejscowości??

Możliwe dostawy w systemie bezpośrednim EXPRESS Katowice, podjęcie ładunku i transport do miejsca przeznaczenia,realizacja w systemie ASAP - tak szybko jak możliwe.

Dostawy w systemi JIT, na określone okienko czasowe. Dopasowanie się do sztywnych godzin dostawy

Dostawy w systemie do 12/24godzin od podjęcia ładunku. Najczęściej w ładunkach drobnicowych,łączonych ekonomicznych.

O każdej spodziewanej godzinie odbioru i dostawy informujemy.

Jaki system realizacji dostaw? Auto z windą Katowice - Wrocław , Legnica , Wałbrzych, Dolny Śląsk


Dostawy w systemie burta - burta i drzwi - drzwi.Dostawy do firm,magazynów oraz podjęcia ładunku i dostawa do klientów końcowych,detalicznych, gdzie nie ma urządzeń do za/rozłądunku.Auta z winda Katowice - Wrocław,dolny śląsk. 

Ubezpieczenie przewożonych ładunków OC Przewoźnika. Zabezpieczamy ładunki w czasie transportu.

 

Transport drogowy Katowice Wrocław Legnica,Wałbrzych,dolny śląsk

Wybierz miasto: